Sünnet Düğün Organizasyonu

Talha organizasyon olarak uzun yıllardan beri süregelen sünnet düğün organizasyonu sektöründe yer almaktayız, değerli anne ve babalar Göz bebeğimiz olan evlatlarımıza her şeyin en güzelini en iyisini yapmaya çalışmaktayız.  Talha organizasyon kalite ve güvencesi altında Biricik evlatlarımıza muhteşem sünnet düğün organizasyonları için bizleri arayabilirsiniz.

Sünnet Düğün Organizasyonu

Sünnet Düğünleri

Sünnet düğünleri çerçevesinde Vermiş olduğunuz hizmetlerden bazıları şu şekildedir. Sünnet tahtı kiralama hizmetimiz yanı sıra Yeniçeri ekibimiz ile de farklı bir atmosfer yapmaktayız. Sünnet olan kardeşimizin mekana girişi esnasında, Yeniçeri ekibimiz kendisine eşlik etmektedir. Sünnet  düğünü başlamadan önce mekanın Balon süslemesi gibi ön hazırlıklar yapmakla birlikte,  animatör arkadaşımızın palyaço gösterisi’ne varana kadar birçok seçenek ile sünnet düğün organizasyonu gerçekleştirmekteyiz. 

Sünnet düğünleri

Sünnet Tahtı Kiralama

Sünnet düğünleri, sünnet düğün organizasyonu içerisinde Yeniçeri ekibi dışında olmazsa olmaz haline gelen sünnet tahtı kiralama hizmetini de Talha organizasyon olarak vermekteyiz. Farklı Renk ve modellerde kiralama hizmetimiz devam ediyor. Göz bebeğimiz olan evlatlarımız için yapacağımız sünnet düğün organizasyonu içerisinde, Dilerseniz son dönemde trend olan sünnet tahtlarını kurulumunu gerçekleştirebiliriz. Bu konularla ilgili daha fazla Detay için Talha organizasyonu aramanız yeterlidir.