Sünnet Düğünleri

Talha organizasyon olarak uzun yıllardan beri süregelen sünnet düğün organizasyonu sektöründe yer almaktayız, değerli anne ve babalar Göz bebeğimiz olan evlatlarımıza her şeyin en güzelini en iyisini yapmaya çalışmaktayız.  Talha organizasyon kalite ve güvencesi altında Biricik evlatlarımıza muhteşem sünnet düğün organizasyonları için bizleri arayabilirsiniz.

Sünnet Düğünleri

Sünnet Tahtı Kiralama

Sünnet düğün organizasyonu gerçekleştirecek olan aileler için farklı sünnet kampanyalarımız olmakla birlikte,  sadece sünnet tahtı kiralama isteyen Değerli müşterilerimiz için farklı Renk ve modellerde sünnet tahtı kiralama hizmeti sunmaktayız.  Talha organizasyon’u  aradığınız takdirde, size uygun fiyata kaliteli hizmet sunmaktayız. Sünnet tahtı kiralama hizmeti hakkında daha fazla detaylı bilgi almak istiyorsanız bize WhatsApp üzerinden ulaşabilirsiniz. 

Sünnet Tahtı Kiralama

Kına Tahtı Kiralama

Gelin olacak genç kızlar için önem teşkil eden, kına gecesi organizasyonu için kına tahtı kiralama hizmeti sunmaktayız. Farklı Renk ve modellerde kına tahtı ile siz değerli Gelin adaylarına en güzel en özel kına gecesini yaşatmakdayız. Organizasyon sektöründe uzun zamandan beri yer almamız sebebiyle, edindiğimiz tecrübe ve deneyimi sizlere hizmet olarak sunuyoruz. Kına tahtı kiralama sektöründe istediğiniz kına taht modellerini Arzu ettiğiniz mekanlara kurmaya devam ediyoruz. Kına tahtı kiralama ile ilgili detaylı bilgi almak isterseniz Talha organizasyonu aramanız yeterlidir. 

Kına Tahtı Kiralama

Ses Sistemi Kiralama

Ses sistemi kiralama hizmetimiz profesyonel olarak devam etmektedir.  Profesyonel ses  sistemleri İstanbul’da ve civar illerde sizlerin hizmetindedir. Düğün organizasyonları başta olmak üzere, kır düğünü organizasyonu yapmak isteyen siz değerli müşterilerimiz için ses sistemi kiralama hizmetimiz mevcut olup, diğer hizmetler için bizleri arayabilirsiniz. Asker eğlenceleri içinde Talep edilen ses sistemi kurulumu yapmaktayız. Aynı zamanda piknik organizasyonları içinde ses sistemi ve sahne kurulumu yapıyoruz.  Bunların yanı sıra İhtiyacınız olan her yerde ses sistemi kurulumu hizmeti verebiliriz.

Ses Sistemi Kiralama

Mehter Takımı Kiralama

Mehter Takımı kiralama, Osmanlı kültürümüzden bizlere en büyük miraslardan olan mehter takımı, günümüzde heyecanını kaybetmemek ile birlikte birçok organizasyonda da boy göstermektedir. Elbette ki zamanında Savaş meydanlarında ve padişahların izlediği gösterilerde kullanılan Mehter Takımı, şartların Ve zamanın değişmesi ile artık organizasyonlarda kullanılmaya başlanıldı.  Bizler de Talha organizasyon olarak düğün, sünnet, açılış organizasyonu, piknik, organizasyon gibi birçok alanda talep edildiği takdirde Mehter takımımız ile hizmet vermekteyiz. Sizlerde izleyicilere, davetlilere, misafirlerinize güzel Mehter marşları dinletmek istiyorsanız? bizleri aramanız yeterlidir. 

Dini Düğün Organizasyonu

Dini düğün organizasyonu  insanların Ömründe bir kere yaşayabildikleri  organizasyonlardan bir taneside Düğün organizasyonu dur.  Dini düğün organizasyonu yapmak isteyen sevgili müşterilerimiz için,Bizler de farklı ve her bütçeye uygun kampanyalar hazırlamaya çalışıyoruz.  İslami düğün dediğimiz düğün organizasyonunda alanında profesyonelleşmiş semazen ekibimiz, programın sunum ve sohbetinde katkıda bulunan hocalarımız ve Tasavvuf ekibimiz ile Unutulmaz düğünler için sizlere hizmet veriyoruz. 

Dini Düğün Organizasyonu

Semazen Ekibi Kiralama

Semazen ekibi kiralama hizmetimiz İstanbul’da ve civar illerimizde devam ediyor. Gerek dini düğün organizasyonu olsun, gerekse Sünnet organizasyonu olsun semazen gösterisi izlemek istediğiniz her alanda, semazen ekibimiz ile sizlere hizmet vermekteyiz. Yılardır süregelen düğün,sünnet,nişan,kına gibi organizasyonlarda Talha organizasyon olarak bizlerde elimizden geldiği kadar hizmet vermekteyiz. Yaptığımız işin bilincinde olup, işinde uzman, deneyimli arkadaşlar ile çalışmaktayız.  Semazen ekibi kiralamak istediğinizde bizleri aramanız yeterlidir. Uygun fiyata kaliteli hizmetin adı Talha organizasyon.

İş Yeri Açılış Organizasyonu

İş yeri açılış organizasyonu  yapmanın en uygun ve en  kaliteli  organizasyon firmasındasınız. Gerek işyeri açılış organizasyonu olsun, gerekse işyeri kampanyaları olsun. Talha organizasyon olarak yılların verdiği deneyim ile sizlere hizmet vermekteyiz Mekanın balon süsleme işlemi başta olmak üzere, Kokteyl masası, ses sistemi kurulumu, palyaço hizmeti, pamuk şeker dağıtım hizmeti ve patlamışım mısır dağıtım hizmeti gibi birçok seçenek ile sizlere hizmet vermeye devam ediyoruz. İşyeri açılış organizasyonu ile alakalı detaylı bilgi almak isterseniz bizleri aramanız yeterlidir. 

İş Yeri Açılış Organizasyonu

Pamuk Şeker Arabası Kiralama

Pamuk şeker arabası kiralama organizasyonu, Talha organizasyon kalite ve güvencesi altında sizlere hizmet veriyor. Yapmak istediğiniz organizasyonda gelen davetlilere pamuk şeker ikramı, Patlamış mısır ikramı, Osmanlı macunu ikramı, Osmanlı şerbeti ikramı gibi Tatları ikram etmek isterseniz İstanbul’da ve civar illerde bu konuda en iyi hizmet veren firmalardan bir tanesiyiz. Kaliteli ve hijyen kurallarına uygun hizmet alabileceğiniz Talha organizasyon size bir telefon kadar yakın. 

Pamuk Şeker Arabası Kiralama